Biobolt látogató munkatársakat keresünk értékesítési csapatunk bővítése céljából Budapestre.

✔️ Csapattagjaink feladatai:
Kapcsolat kiépítése és fenntartása a területhez tartozó biobolt/reformélelmiszer üzletekkel.
Kereskedelmi akciók kommunikálása, rendelések felvétele, továbbítása.
Marketing anyagok kihelyezése, láthatósági szerződések kötése.
Vitamin márkáink ismertetése, eredményes piaci szereplésük elősegítése.
Ügyfél-adatbázis karbantartása (pl. partner adatok, klasszifikáció).
A cég szakmai rendezvényeken történő képviselete.
Akciók lebonyolítása és rendelés felvétele.

✔️ Elvárásaink csapattagjaink felé:
1-2 éves patikalátogatóként szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.
B kategóriás jogosítvány, saját autó.
Önállóság, kitartás, határozott fellépés.
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő készség.
Jó szervezőkészség.
Az értékesítési tervekben meghatározott konkrét értékesítési célok elérése.
A piac és a versenytársak, ill. azok konkrét piaci tevékenységének figyelése.

✔️ Amit ajánlunk:
Stabil háttérrel rendelkező vállalat.
Folyamatos szakmai háttértámogatás.
Ismert, sikeres termékkör.
Magas kereseti lehetőség (látogatási díj+jutalék).

✔️ Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói, szerződéses

✔️ Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Élő kapcsolatrendszer a területen lévő célcsoporttal.
A piac és a versenytársak ismerete.

✔️ Munkavégzés helye: Pest megye

Várjuk a jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az info@bonpharma email címre.📬 További információ a fenti e-mail címen, vagy a +36 20 365 9250-es telefonszámon.☎️